Aktualności
Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami, innowacjami technologicznymi i aktualnymi potrzebami naszych klientów. U nas zawsze dużo się dzieje - sprawdź!

Okap przyścienny WK-9 Omega Z nutą nowoczesności

2018-03-01

Wk-9 Omega to reprezentant klasycznych okapów kominowych. Jednak model przykuwa uwagę dość ciekawym akcentem wzorniczym, tj. stalową dekoracją zastosowaną na froncie.
Dzięki temu, urządzenie idealnie wpisze się także w nowoczesne wnętrza, w których ceni się każdy niemal detal. Okap o szerokości 60 cm pracuje w klasie energetycznej D i ma ledowe oświetlenie liniowe. Dodatkowo, nad wspomnianą dekoracją, zastosowano sterowanie elektroniczne z dotykowymi przyciskami. Klienci mogą aktywować 3 prędkości pracy, a także funkcję timer. Do urządzenia dołączony jest także pilot zdalnego sterowania. Maksymalna wydajność urządzenia to 450 m3/h. Okap może pracować zarówno w trybie pochłaniacza, jak i wyciągu.

Okap sufitowy WK-9 Sky Kompozycja idealna

2018-02.01
WK-9 Sky to wyjątkowo nowoczesny okap do zabudowy sufitowej. Jego szklana tafla okazale się prezentuje, stając się przy tym źródłem czystego powietrza w kuchni.
 Oprócz walorów estetycznych, do których nawiązuje sama nazwa Sky (z ang. niebo), urządzenie ma szereg zalet technicznych. Bez wątpienia jedną z nich jest zastosowana turbina zewnętrzna, którą można zamontować z dala od pomieszczenia kuchennego, dzięki czemu praca okapu jest całkowicie wyciszona. Dodatkowo model sufitowy Akpo jest wyjątkowym źródłem światła w pomieszczeniu i poza sferą doświetlenia wpływa także na postrzeganie całego pomieszczenia, panujący w nim nastrój. Model jest przy tym bardzo estetycznie wykonany i miłośnicy „technowinek” bez wątpienia odnajdą w nim bogate uzupełnienie nowoczesnej kuchni. Na okap zwrócą też bez wątpienia uwagę wymagający klienci, ceniący nowoczesny wygląd i ład przestrzenny. Atutem okapu Sky jest także jego duża wydajność. Może on pochłaniać nawet 850 m3/h .W zestawie producent dołączony jest pilot zdalnego sterowania oraz filtry aluminiowe wielokrotnego użytku. Okap po zamontowaniu ma wysokość zaledwie 15 cm i dostępny jest w wykończeniu inox.
 

Piszą o nas

2017-12-28
AKPO jest w Polsce jedną z najbardziej pożądanych marek w segmencie okapów kuchennych.

Zapraszamy do lektury:

http://infomarket.edu.pl/articles/show/28051?article_filter_article_categories%5B0%5D=16
Nasi partnerzy
Newsletter
Podaj adres e-mail, aby otrzymywać newsletter
Social media
Dołącz do nas i bądź zawsze na bieżąco
Kontakt
Akpo s.j.
ul. Łąkowa 9
05-080 Izabelin-Laski

Zakład produkcyjny
ul. Ciechanowska 26
06-430 Sońsk
Copyright © Akpo
Projekt i realizacja: web-director