Aktualności
Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami, innowacjami technologicznymi i aktualnymi potrzebami naszych klientów. U nas zawsze dużo się dzieje - sprawdź!

Targi Mebel 2018

2018-11-30
Po raz kolejny nasza firma zaprezentwała swoje produkty na największej imprezie wystawienniczej branży meblarskiej i wyposażenia kuchni w regionie. Oprócz wielu znanych i świetnie sprzedających się modeli pojawiło się też kilka nowości. Wśród nich okapy kominowe WK-9 Saturn, WK-4 Tryton eco.  Pojawiła się też nowa lini piekarników do zabudowy skierowana na rynki europy wschodniej. Ogromne zainteresowanie po raz kolejny wzbudził model Tytan -  okap wysuwany z blatu zintegrowany z płytą indukcyjną. 
Videorelacja z targów do obejrzenia w zakładce FILMY.

Targi Mińsk 2018

2018-09-27
Nasze stoisko na tragach Mebel 2018 jak zwykle cieszyło się ogromną popularnością. 
To zasługa wspaniałych produktów oraz przepysznych naleśników serwowanych przez naszego kucharza celebrytę wink

Materaiał Telewizji Biznes z tego wydarzenia znajdą Państwo w zakładce Filmy. 

Okap wyspowy WK-10 Isla Balmera

2018-09-05

Nowy model w ofercie firmy Akpo to okap WK-10 Isla Balmera. Jest to konstrukcja wyspowa, która nie tylko doskonale prezentuje się w kuchennej zabudowie, ale przede wszystkim pracuje wydajnie i komfortowo.

 

Niebanalna, cylindryczna konstrukcja okapu ma średnicę 40 cm. Została w całości zaprojektowana i wykonana w firmowej fabryce z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań technicznych i nowoczesnych urządzeń, takich jak wycinarki laserowe, roboty spawalnicze 3D czy automaty do szlifowania. Wykończenie w stali inox idealnie współgra z aranżacją nowoczesnej kuchni. Urządzenie może pracować zarówno w trybie pochłaniacza, jak i wyciągu. Sterowane jest dotykowo dzięki wygodnemu w obsłudze panelowi Soft Touch. Obsługuje 4 zakresy prędkości (w tym funkcję Boost) i zostało wyposażone w timer. Atutem okapu WK-10 Isla Balmera jest także jego duża wydajność, którą zapewnia solidny silnik. Dzięki niemu okap może pochłaniać nawet 800 m3/h, a więc sprawdzi się nawet w dużej, przestronnej kuchni. Urządzenie wyposażone jest w filtr przeciwtłuszczowy wykonany ze stali nierdzewnej. W konstrukcji okapu zastosowano też energooszczędne oświetlenie LED. W zestawie z urządzeniem znajduje się pilot zdalnego sterowania.

Nasi partnerzy
Newsletter
Podaj adres e-mail, aby otrzymywać newsletter
Social media
Dołącz do nas i bądź zawsze na bieżąco
Kontakt
Akpo s.j.
ul. Łąkowa 9
05-080 Izabelin-Laski

Zakład produkcyjny
ul. Ciechanowska 26
06-430 Sońsk
Copyright © Akpo
Projekt i realizacja: web-director