Aktualności
Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami, innowacjami technologicznymi i aktualnymi potrzebami naszych klientów. U nas zawsze dużo się dzieje - sprawdź!

Okap sufitowy WK-9 Sky Kompozycja idealna

2018-02.01
WK-9 Sky to wyjątkowo nowoczesny okap do zabudowy sufitowej. Jego szklana tafla okazale się prezentuje, stając się przy tym źródłem czystego powietrza w kuchni.
 Oprócz walorów estetycznych, do których nawiązuje sama nazwa Sky (z ang. niebo), urządzenie ma szereg zalet technicznych. Bez wątpienia jedną z nich jest zastosowana turbina zewnętrzna, którą można zamontować z dala od pomieszczenia kuchennego, dzięki czemu praca okapu jest całkowicie wyciszona. Dodatkowo model sufitowy Akpo jest wyjątkowym źródłem światła w pomieszczeniu i poza sferą doświetlenia wpływa także na postrzeganie całego pomieszczenia, panujący w nim nastrój. Model jest przy tym bardzo estetycznie wykonany i miłośnicy „technowinek” bez wątpienia odnajdą w nim bogate uzupełnienie nowoczesnej kuchni. Na okap zwrócą też bez wątpienia uwagę wymagający klienci, ceniący nowoczesny wygląd i ład przestrzenny. Atutem okapu Sky jest także jego duża wydajność. Może on pochłaniać nawet 850 m3/h .W zestawie producent dołączony jest pilot zdalnego sterowania oraz filtry aluminiowe wielokrotnego użytku. Okap po zamontowaniu ma wysokość zaledwie 15 cm i dostępny jest w wykończeniu inox.
 

Piszą o nas

2017-12-28
AKPO jest w Polsce jedną z najbardziej pożądanych marek w segmencie okapów kuchennych.

Zapraszamy do lektury:

http://infomarket.edu.pl/articles/show/28051?article_filter_article_categories%5B0%5D=16

Targi Moskwa 2017

2017-12-14
Targi Mebel są największą imprezą targowo-wystawienniczą branży meblowej w Rosji. Znakomite miejsce, świetna organizacja, niebywały potencjał rynku. Dla Akpo Rosja i kraje tamtego regionu to niezwykle lukratywny i chłonny rynek. Zaprezentowaliśmy bogatą ofertę okapów kuchennych,  płyt ceramicznych i indukcyjnych, a także piekarniki (produkty skierowane wyłącznie na rynek rosyjski). Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się nowości: okapy kominowe WK-9 Omega i WK-9 Venus Pro.  Pokazaliśmy także nową konstrukcję - okap wysuwany z blatu zintegrowany z płytą indukcyjną - WK-9 Tytan.
Videorelacja z targów wkrótce do obejrzeniaw zakładce FILMY.
Nasi partnerzy
Newsletter
Podaj adres e-mail, aby otrzymywać newsletter
Social media
Dołącz do nas i bądź zawsze na bieżąco
Kontakt
Akpo s.j.
ul. Łąkowa 9
05-080 Izabelin-Laski

Zakład produkcyjny
ul. Ciechanowska 26
06-430 Sońsk
Copyright © Akpo
Projekt i realizacja: web-director