Aktualności
Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami, innowacjami technologicznymi i aktualnymi potrzebami naszych klientów. U nas zawsze dużo się dzieje - sprawdź!

Okap wyspowy WK-4 Persei Eco - praktyczny asystent gotowania

2016-06-09
Atutem jest uniwersalne i zarazem ponadczasowe wzornictwo, oparte na klasycznym połączeniu stali nierdzewnej i szkła. Jeden z nowszych modeli marki Akpo wyposażono przy tym w bogate zaplecze techniczne. Zaliczymy do niego wydajność pracy silnika, pozwalającą oczyszczać 400 m3/h. Okap polecany jest więc do standardowych kuchni, a przy tym stylowych. Dodatkową zaletą jest elektroniczny panel sterowania z przyciskami. Dzięki niemu użytkownik może wybrać kilka poziomów pracy. Producent zamontował halogenowe oświetlenie.

Okap przyścienny WK-9 Andros - przyzwoite wzornictwo, przystępne cenowo

2016-06-09
Taki z pewnością jest nowy model WK-9 Andros marki Akpo, dostępny w dwóch kolorach. Wyznacznikiem produktów polskiej marki jest to, że po pierwsze: dobrze się prezentują i są łatwe w instalacji, a po drugie: konsument nie musi poruszać się w górnych rejestrach cenowych, aby obcować z dobrze wykonanym okapem. Do tych cech z pewnością należy dodać jeszcze jeden aspekt – modele marki Akpo mają przyzwoite parametry techniczno-funkcjonalne. Świadczą o tym zastosowane w WK-9 Andros elektroniczne sterowanie dotykowe, oświetlenie LED, a także solidny silnik o maksymalnej prędkości turbin 650 m3/h. Nowoczesny wygląd frontu w kolorze bieli lub czerni zapewniło szklane wykończenie powierzchni.

Okap wyspowy WK-8 Isla Feniks Glass - stylowo i praktycznie

2016-06-09
Urządzenie o maksymalnej wydajności 650 m3/h emituje dźwięk o natężeniu 54 dB(A). Pozwala efektywnie oczyszczać powietrze w krótkim czasie i w wyjątkowo komfortowych warunkach. Obudowa wykonana została ze stali nierdzewnej, wykończonej czarnym, eleganckim szkłem. Owej elegancji dodaje również elektroniczny dotykowy panel sterowania, pozwalający w szybki sposób regulować pracę modelu. Ponadto producent wyposażył go w wyświetlacz. W okapie zastosowano aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy, który szybko i efektywnie można myć w zmywarce. W wyposażeniu produktu znalazł się pilot zdalnej obsługi. Moc całkowita okapu to 280 W. Szerokość urządzenia wynosi 90 cm.
Nasi partnerzy
Newsletter
Podaj adres e-mail, aby otrzymywać newsletter
Social media
Dołącz do nas i bądź zawsze na bieżąco
Kontakt
Akpo s.j.
ul. Łąkowa 9
05-080 Izabelin-Laski

Zakład produkcyjny
ul. Ciechanowska 26
06-430 Sońsk
Copyright © Akpo
Projekt i realizacja: web-director