Aktualności
Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami, innowacjami technologicznymi i aktualnymi potrzebami naszych klientów. U nas zawsze dużo się dzieje - sprawdź!

AKPO na targach w Moskwie

2016-12-29
21–25 listopada w samym sercu Moskwy odbyły się targi meblowe i wyposażenia kuchni.
Jedno z większych, a zarazem najbardziej pieczołowicie zaprojektowanych stoisk należało do naszej firmy.
Podczas wystawy zaprezentowaliśmy pełną ofertę okapów kuchennych, a także płyt ceramicznych i indukcyjnych. Zadebiutowaliśmy również w Rosji ze sprzedażą piekarników do zabudowy.
Największym zainteresowaniem cieszyły się okapy WK-4, zwłaszcza modele Nero i Kastos jak również najdroższe modele z gamy WK-9. 

WK-4 Grand Eco - najtańszy produkt w swojej klasie!

2016-10-04
Okap Akpo WK-4 Grand Eco może się poszczycić świetnym stosunkiem jakości do ceny. Jego niebanalny, modny wygląd doda blasku każdej nowoczesnej kuchni. Model ten wyposażony został w sprężynę gazową, halogenowe oświetlenie oraz łatwe w obsłudze sterowanie.

WK-4 Grand Eco posiada dwa tryby pracy - może działać zarówno jako wyciąg, jak i pochłaniacz. Dodatkowo istnieje możliwość zamontowania w urządzeniu 2 filtrów węglowych "soft".

Okap kominowy WK-4 Grand Eco firmy Akpo do doskonałe połączenie najnowszych trendów designu, wysokiej jakości oraz rozsądnej ceny. Będzie punktem centralnym i ozdobą w każdej kuchni!

Okapy podszafkowe - wykorzystaj swoją przestrzeń!

2016-10-01
Z problemem odpowiedniego zagospodarowania przestrzeni w swoim M boryka się coraz większa liczba osób. Szczególnie istotne jest to w przypadku pomieszczeń o małym metrażu, gdzie znaczenie ma każdy centymetr powierzchni.

Coraz częściej zdarza się, że przestrzeń jaką mamy do dyspozycji nie pozwala nam urządzić kuchni tak, jak byśmy tego pragnęli. Tu z pomocą przychodzą właśnie okapy podszafkowe. To dyskretne i ergonomiczne rozwiązanie, dzięki któremu zyskujemy więcej miejsca do zagospodarowania zgodnie ze swoimi życzeniami. Okapy podszafkowe Akpo to sposób na kuchnię marzeń, nieważne czy dużą, czy małą.
Nasi partnerzy
Newsletter
Podaj adres e-mail, aby otrzymywać newsletter
Social media
Dołącz do nas i bądź zawsze na bieżąco
Kontakt
Akpo s.j.
ul. Łąkowa 9
05-080 Izabelin-Laski

Zakład produkcyjny
ul. Ciechanowska 26
06-430 Sońsk
Copyright © Akpo
Projekt i realizacja: web-director