Aktualności
Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami, innowacjami technologicznymi i aktualnymi potrzebami naszych klientów. U nas zawsze dużo się dzieje - sprawdź!

Okap kominowy WK-4 Java Eco i Kratos Eco

2016-09-16
Najnowsze modele to propozycje ciekawe z kilku względów. Po pierwsze, okapy mogą oczyścić 400 m3/h, a przy tym nie emitują głośnego dźwięku pracy silnika – poziom emisji hałasu w trybie intensywnym wynosi zaledwie 63 dB(A). Po drugie, Akpo stawia także na energooszczędność. Zastosował więc w swych najnowszych modelach oświetlenie LED, które znacznie redukuje pobór energii elektrycznej, a także oświetlenie halogenowe. Trzecią zaletą jest klasyczny wygląd urządzeń. Stylistka czarnego szkła ze stalowym wykończeniem rury wentylacyjnej to ciekawe i bardzo popularne połączenie, trafiające w gusta wielu użytkowników.

Okap przyścienny WK-9 Rodos - styl pragmatyzmu

2016-06-09
Z elektronicznego panelu sterowania użytkownicy mogą wybrać trzy tryby zasysania o maksymalnej wydajności od 650 lub 850 m³/h, dopasowane do aktualnych parametrów w pomieszczeniu. Co ważne, do modelu dołączony został pilot zdalnej obsługi, który daje możliwość włączenia lub wyłączenia urządzenia z kilku metrów, np. kiedy użytkownik okapu siedzi z rodziną przy kuchennym stole. Model wyposażono w energooszczędne oświetlenie LED. Innym istotnym atutem nowego okapu Akpo jest jego wykończenie, dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. W praktyce pozwala to zachować elegancki i bardzo spójny efekt w kuchni niezależnie od jej wystroju.

Okap przyścienny WK-9 Paros - gdy liczy się klasa... nie tylko energetyczna

2016-06-09
Charakterystyczną cechą modelu WK-9 Paros jest elegancka, czarna obudowa. Warto przypomnieć, że model wchodzi w skład popularnej na rynku serii WK-9. Okap z tej linii to sprzęt proponowany zarówno do kuchni o średniej, jak i dużej kubaturze pomieszczenia. Może oczyszczać powietrze z wydajnością 820 m3/h. Na szczególną uwagę zasługuje w modelu WK-9 Paros wysoka klasa efektywności energetycznej: A. Jest ona ważna nie tylko ze względów ekologicznych, ale także czysto technicznych. Obcujemy bowiem z modelem o wyższym standardzie i lepszej jakości. Producent zastosował w najnowszym modelu sterowanie elektroniczne z funkcją timera. Do okapu dołączono także pilota do bezprzewodowej obsługi i zainstalowano oświetlenie LED, dodatkowo zwiększające efektywność energetyczną urządzenia.
Nasi partnerzy
Newsletter
Podaj adres e-mail, aby otrzymywać newsletter
Social media
Dołącz do nas i bądź zawsze na bieżąco
Kontakt
Akpo s.j.
ul. Łąkowa 9
05-080 Izabelin-Laski

Zakład produkcyjny
ul. Ciechanowska 26
06-430 Sońsk
Copyright © Akpo
Projekt i realizacja: web-director