Aktualności
Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami, innowacjami technologicznymi i aktualnymi potrzebami naszych klientów. U nas zawsze dużo się dzieje - sprawdź!

Okapy podszafkowe - wykorzystaj swoją przestrzeń!

2016-10-01
Z problemem odpowiedniego zagospodarowania przestrzeni w swoim M boryka się coraz większa liczba osób. Szczególnie istotne jest to w przypadku pomieszczeń o małym metrażu, gdzie znaczenie ma każdy centymetr powierzchni.

Coraz częściej zdarza się, że przestrzeń jaką mamy do dyspozycji nie pozwala nam urządzić kuchni tak, jak byśmy tego pragnęli. Tu z pomocą przychodzą właśnie okapy podszafkowe. To dyskretne i ergonomiczne rozwiązanie, dzięki któremu zyskujemy więcej miejsca do zagospodarowania zgodnie ze swoimi życzeniami. Okapy podszafkowe Akpo to sposób na kuchnię marzeń, nieważne czy dużą, czy małą.

Okap kominowy WK-4 Java Eco i Kratos Eco

2016-09-16
Najnowsze modele to propozycje ciekawe z kilku względów. Po pierwsze, okapy mogą oczyścić 400 m3/h, a przy tym nie emitują głośnego dźwięku pracy silnika – poziom emisji hałasu w trybie intensywnym wynosi zaledwie 63 dB(A). Po drugie, Akpo stawia także na energooszczędność. Zastosował więc w swych najnowszych modelach oświetlenie LED, które znacznie redukuje pobór energii elektrycznej, a także oświetlenie halogenowe. Trzecią zaletą jest klasyczny wygląd urządzeń. Stylistka czarnego szkła ze stalowym wykończeniem rury wentylacyjnej to ciekawe i bardzo popularne połączenie, trafiające w gusta wielu użytkowników.

Okap przyścienny WK-9 Rodos - styl pragmatyzmu

2016-06-09
Z elektronicznego panelu sterowania użytkownicy mogą wybrać trzy tryby zasysania o maksymalnej wydajności od 650 lub 850 m³/h, dopasowane do aktualnych parametrów w pomieszczeniu. Co ważne, do modelu dołączony został pilot zdalnej obsługi, który daje możliwość włączenia lub wyłączenia urządzenia z kilku metrów, np. kiedy użytkownik okapu siedzi z rodziną przy kuchennym stole. Model wyposażono w energooszczędne oświetlenie LED. Innym istotnym atutem nowego okapu Akpo jest jego wykończenie, dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. W praktyce pozwala to zachować elegancki i bardzo spójny efekt w kuchni niezależnie od jej wystroju.
Nasi partnerzy
Newsletter
Podaj adres e-mail, aby otrzymywać newsletter
Social media
Dołącz do nas i bądź zawsze na bieżąco
Kontakt
Akpo s.j.
ul. Łąkowa 9
05-080 Izabelin-Laski

Zakład produkcyjny
ul. Ciechanowska 26
06-430 Sońsk
Copyright © Akpo
Projekt i realizacja: web-director