Aktualności
Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami, innowacjami technologicznymi i aktualnymi potrzebami naszych klientów. U nas zawsze dużo się dzieje - sprawdź!

Okap przyścienny WK-9 Paros - gdy liczy się klasa... nie tylko energetyczna

2016-06-09
Charakterystyczną cechą modelu WK-9 Paros jest elegancka, czarna obudowa. Warto przypomnieć, że model wchodzi w skład popularnej na rynku serii WK-9. Okap z tej linii to sprzęt proponowany zarówno do kuchni o średniej, jak i dużej kubaturze pomieszczenia. Może oczyszczać powietrze z wydajnością 820 m3/h. Na szczególną uwagę zasługuje w modelu WK-9 Paros wysoka klasa efektywności energetycznej: A. Jest ona ważna nie tylko ze względów ekologicznych, ale także czysto technicznych. Obcujemy bowiem z modelem o wyższym standardzie i lepszej jakości. Producent zastosował w najnowszym modelu sterowanie elektroniczne z funkcją timera. Do okapu dołączono także pilota do bezprzewodowej obsługi i zainstalowano oświetlenie LED, dodatkowo zwiększające efektywność energetyczną urządzenia.

Okap wyspowy WK-4 Persei Eco - praktyczny asystent gotowania

2016-06-09
Atutem jest uniwersalne i zarazem ponadczasowe wzornictwo, oparte na klasycznym połączeniu stali nierdzewnej i szkła. Jeden z nowszych modeli marki Akpo wyposażono przy tym w bogate zaplecze techniczne. Zaliczymy do niego wydajność pracy silnika, pozwalającą oczyszczać 400 m3/h. Okap polecany jest więc do standardowych kuchni, a przy tym stylowych. Dodatkową zaletą jest elektroniczny panel sterowania z przyciskami. Dzięki niemu użytkownik może wybrać kilka poziomów pracy. Producent zamontował halogenowe oświetlenie.

Okap przyścienny WK-9 Andros - przyzwoite wzornictwo, przystępne cenowo

2016-06-09
Taki z pewnością jest nowy model WK-9 Andros marki Akpo, dostępny w dwóch kolorach. Wyznacznikiem produktów polskiej marki jest to, że po pierwsze: dobrze się prezentują i są łatwe w instalacji, a po drugie: konsument nie musi poruszać się w górnych rejestrach cenowych, aby obcować z dobrze wykonanym okapem. Do tych cech z pewnością należy dodać jeszcze jeden aspekt – modele marki Akpo mają przyzwoite parametry techniczno-funkcjonalne. Świadczą o tym zastosowane w WK-9 Andros elektroniczne sterowanie dotykowe, oświetlenie LED, a także solidny silnik o maksymalnej prędkości turbin 650 m3/h. Nowoczesny wygląd frontu w kolorze bieli lub czerni zapewniło szklane wykończenie powierzchni.
Nasi partnerzy
Newsletter
Podaj adres e-mail, aby otrzymywać newsletter
Social media
Dołącz do nas i bądź zawsze na bieżąco
Kontakt
Akpo s.j.
ul. Łąkowa 9
05-080 Izabelin-Laski

Zakład produkcyjny
ul. Ciechanowska 26
06-430 Sońsk
Copyright © Akpo
Projekt i realizacja: web-director