Aktualności
Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami, innowacjami technologicznymi i aktualnymi potrzebami naszych klientów. U nas zawsze dużo się dzieje - sprawdź!

Okap wyspowy WK-8 Isla Feniks Glass - stylowo i praktycznie

2016-06-09
Urządzenie o maksymalnej wydajności 650 m3/h emituje dźwięk o natężeniu 54 dB(A). Pozwala efektywnie oczyszczać powietrze w krótkim czasie i w wyjątkowo komfortowych warunkach. Obudowa wykonana została ze stali nierdzewnej, wykończonej czarnym, eleganckim szkłem. Owej elegancji dodaje również elektroniczny dotykowy panel sterowania, pozwalający w szybki sposób regulować pracę modelu. Ponadto producent wyposażył go w wyświetlacz. W okapie zastosowano aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy, który szybko i efektywnie można myć w zmywarce. W wyposażeniu produktu znalazł się pilot zdalnej obsługi. Moc całkowita okapu to 280 W. Szerokość urządzenia wynosi 90 cm.

Okap wyspowy WK-10 Figur - klasowo... najlepszy

2016-06-09
Od strony parametrów i liczb spełnia rygorystyczne normy i jest dzięki temu nie tylko proekologiczny, ale i niezwykle ekonomiczny. Z ciekawą stylistyką urządzenia łączą się bardzo nowoczesny kształt obudowy oraz ciekawy sposób montażu do sufitu za pomocą wyjątkowych mocowań. Metalowe linki można swobodnie regulować, dostosowując długość zwisu do powierzchni roboczej (dodatkowy atut modelu). Okap WK-10 Figur to obecnie jedna z najbardziej zaawansowanych pozycji w ofercie firmy Akpo. Turbina pracuje w klasie energetycznej A, co przyczynia się do energooszczędności okapu podczas codziennej pracy. Na obudowie zastosowano panel sterowania z elektronicznymi przyciskami. Dzięki nim użytkownik może wybrać 3 prędkości pracy, a także funkcję Timer 15 min. Ponadto okap ten jest wyjątkowo efektywny i skuteczny z racji maksymalnej wydajności – urządzenie może oczyścić nawet 600–900 m3/h. Zaletą okapu jest także energooszczędne oświetlenie LED. Okap w wersji pochłaniacza dostępny jest w kolorze białym lub czarnym.

Okap kominowy WK-9 Feniks Glass - precyzja w oczyszczaniu powietrza

2016-06-09
Spełniając najwyższe standardy i oczekiwania klientów, Akpo proponuje kolejny zaawansowany model w swojej ofercie. Najnowszy okap rodzimego producenta to połączenie sprawdzonej techniki i funkcjonalności z udanym wzornictwem, które czerpie wzorce z praktycznego i zarazem ponadczasowego minimalizmu. Stalowo-czarny okap Feniks z wykończeniem szklanym idealnie komponował się będzie w dużych i przestrzennych kuchniach. I nie tylko od strony stylistycznej, ale również ze względu na fakt, że wydajność modelu osiąga maksymalnie 650 m3/h, co pozwala z łatwością oczyścić powietrze w dużym pomieszczeniu. Co ważne, okap emituje w trybie najwyższym dźwięk o natężeniu zaledwie 54 dB(A). Zastosowano w nim energooszczędne światło LED, idealnie rozświetlające blat z płytą grzewczą. Model dostępny jest również w formie bardziej ekonomicznej – WK-4 Feniks.
Nasi partnerzy
Newsletter
Podaj adres e-mail, aby otrzymywać newsletter
Social media
Dołącz do nas i bądź zawsze na bieżąco
Kontakt
Akpo s.j.
ul. Łąkowa 9
05-080 Izabelin-Laski

Zakład produkcyjny
ul. Ciechanowska 26
06-430 Sońsk
Copyright © Akpo
Projekt i realizacja: web-director