Akcesoria

Akcesoria i dodatki do okapów Akpo pozwalają naszym klientom na indywidualne dostosowanie produktu do własnych potrzeb.

Kategorie produktów

Szerokość

Szerokosc

Dominujący odcień

Kolor dominujący - katalog produktów

Sterowanie

Sterowanie

Oświetlenie

Oświetlenie
akcesoria
Akcesoria metalowe

Akcesoria do okapów. Od żarówek, paneli, filtrów, aż po metalowe elementy maskujące.

Miarą nowoczesności współczesnych urządzeń są ich parametry użytkowe, ergonomia, a także dostępność dowolnych akcesoriów i części zamiennych. Ta zasada powinna dotyczyć również wyposażenia każdej kuchni. Okapy to urządzenia ułatwiające komfortową pracę w kuchni. Narażone są na długotrwałe działanie w trudnych warunkach, stąd konieczność, aby każdy profesjonalny sklep posiadał w ofercie wszelkie niezbędne akcesoria do okapów.

Najpopularniejsze akcesoria do okapów kuchennych.

W naszym sklepie znajdują się akcesoria do okapów kuchennych, które zawsze warto mieć pod ręką jako zapas. To między innymi żarówki halogenowe czy energooszczędne żarówki LED. Pozostając przy oświetleniu, warto przyjrzeć się również efektywnemu i niezwykle eleganckiemu oświetleniu liniowemu, w którym źródłem światła są oczywiście sprawdzone diody LED. U nas znajdą Państwo również różnego typu panele sterowania i uniwersalne piloty zdalnego sterowania, wyposażone w sprytne magnesy, dzięki czemu urządzenie zawsze będzie pod ręką. Ale to nie wszystko. Posiadamy również rury o różnych średnicach, kolanka redukcyjne i maskownice, które sprawdzą się w estetycznym zaaranżowaniu szczególnie kłopotliwych wysokich kuchni.

Aluminiowe filtry do okapów.

Sercem każdego okapu są specjalne wymienne filtry. To właśnie dzięki nim okap działa prawidłowo, dbając o czystość i bezpieczeństwo. Aluminiowe filtry do okapów, najczęściej spotykane są w postaci prostokątnej ramki, zbudowanej z czterech warstw siatki aluminiowej. Odpowiadają za pochłanianie tłuszczów, niewielkich zabrudzeń i bakterii. To filtry wielokrotnego użytku, które należy przynajmniej raz w miesiącu zdemontować i wyczyścić, a w razie potrzeby wymienić. Sam demontaż jest niezwykle łatwy i intuicyjny. Mają szerokie zastosowanie w większości tradycyjnych okapów.

Węglowe filtry do okapów.

Odrębną grupę stanowią węglowe filtry do okapów. Stosuje się je w urządzeniach wyposażonych w funkcję cyrkulacji powietrza. Najczęściej występują w postaci krążków z węglem aktywnym. Neutralizują zapachy powstałe w procesie gotowania. Filtry węglowe zaleca się wymieniać przynajmniej raz na trzy miesiące, zależnie od częstotliwości gotowania. Oprócz filtrów o różnym przeznaczeniu i parametrach, w naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie niezbędne akcesoria. Serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym sklepie. Doświadczeni pracownicy z przyjemnością pomogą wybrać produkty spełniające Państwa oczekiwania.

Wyszukaj