Okapy wyspowe

Okapy wyspowe w nowocześnie urządzonej kuchni stanowią jeden z jej najważniejszych elementów. Rozwiązanie to polecamy szczególnie właścicielom kuchni otwartych!

Kategorie produktów

Szerokość

Szerokosc

Dominujący odcień

Kolor dominujący - katalog produktów

Sterowanie

Sterowanie

Oświetlenie

Oświetlenie
WK-9 Isla Feniks Slim czarny 120
WK-9 Isla Feniks Slim
Wk-Mirage-90-czarny_01
WK-10 Isla Mirage
WK-9 lungo poprawiony-1
WK-9 Lungo
WK-10-BALMERA-ZLOTA-LINKI_0002
WK-10 Balmera
WK-4-ISLA-BALMERA-ZLOTA_0005
WK-4 Isla Balmera
WK-10-BALMERA-WL-40-ZLOTY_0005 kopia
WK-10 Isla Balmera
WK-10-ISLA-ZEFIR-CZARNY_0005
WK-10 Isla Zefir
WK-4 Isla Feniks slim glass czarny 90_0008_org
WK-4 Isla Feniks Slim
WK-9-ISLA-FENIKS-800-0005-org
WK-9 Isla Feniks Slim Glass

Okapy wyspowe

Coraz częściej w wielu domach pojawia się wyspa kuchenna. Staje się wtedy ona centrum kuchni. Na ratunek przychodzą wtedy okapy wyspowe – urządzenia, które pozostawiają powietrze czystym i zdrowym. Obecnie są one jednymi z najbardziej nowoczesnych rozwiązań w kuchni. To idealny wybór dla wszystkich tych, którym zależy żeby ich kuchnia była przestrzenna i komfortowa. Okapy kuchenne wyspowe stanowią niezwykła ozdobę, będąc niebanalnym elementem wyposażenia.

Nowoczesne okapy wyspowe – przyjemna atmosfera w kuchni przez cały rok

Podstawowym zadaniem okapów wyspowych jest usuwanie nieprzyjemnych zapachów. Okapy wyspowe AKPO są zatem doskonałym wyborem. Dzięki nim gotowanie potraw nawet tych o
intensywnych aromatach nie jest problemem. Nowoczesne okapy wyspowe umieszczane są bezpośrednio nad płytą grzejną. Skutecznie rozprawią się one z oparami i oczyszczą powietrze w
pomieszczeniu. Wybierając okap wyspowy AKPO, w kuchni zawsze będzie panowała przyjemna atmosfera.

Okapy wyspowe – wybierz swój design

Dostępne na rynku okapy wyspowe mogą przyjmować różne kształty. Asortyment AKPO to najróżniejsze okapy kuchenne w kształcie np. tuby, odwróconej litery T czy okapy wiszące na
linkach, które przypominają elegancką lampę. Taka szeroka gama pozwala na wybór produktu, który wpisze się w preferencje każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Dodatkowo może on wybierać spośród różnych wariantów kolorystycznych: okap wyspowy białyokap wyspowy czarny, czy okap wyspowy inox. Nowoczesne okapy wyspowe to must have współczesnej kuchni!

Okapy wyspowe – tryby pracy

Okapy wyspowe AKPO mogą pracować w dwóch trybach:

  • jako wyciąg podłączone do komina wentylacyjnego
  • jako pochłaniacz kuchenny wyspowy pracujące w obiegu zamkniętym

Nie wszystkie okapy posiadają oba tryby. Oczywiście najbardziej skuteczne jest rozwiązanie pierwsze. Nie zawsze jest jednak możliwość podłączenia okapu do przewodu wentylacyjnego. Wówczas okap wyspowy będzie pracował jako pochłaniacz kuchenny wyspowy, który zamontowany zgodnie z instrukcją także świetnie spełni swoją funkcję oczyszczania powietrza.

Okapy wyspowe – wybór na lata

Nowoczesne okapy wyspowe to bardzo zaawansowane technologicznie urządzenia! Nowoczesne technologie pozwalają bowiem na sterowanie urządzeniem z poziomu użytkownika np. za pomocą pilota. Dodatkowo okapy wyspowe to połączenie funkcjonalności oraz niebanalnego, niezwykłego designu, który ostatecznie ma wpływ na wygląd pomieszczenia. Posiadacze okapów wyspowych AKPO będą mogli cieszyć się ich funkcjonowaniem przez wiele lat!

Wyszukaj