Płyty ceramiczne

Płyty ceramiczne to wygoda użytkowania, estetyczny wygląd i niskie zużycie energii. Kupując płytę ceramiczną ze znakiem Akpo możesz mieć pewność, że jest to produkt najwyższej jakości.

Kategorie produktów

Szerokość

Szerokosc

Dominujący odcień

Kolor dominujący - katalog produktów

Sterowanie

Sterowanie

Oświetlenie

Oświetlenie
AKPO-PLYTA-PKA-58-601-2-PC_0016_org
PKA 58 601/2
5903148234151
PKA 30 601
AKPO-BIALA-PC_0007_org
PKA 30 830/2
5903148234168 (7)
PKA 58 008/2

Modne i nowoczesne płyty ceramiczne.

Prawdziwy dom zaczyna się od kuchni. To właśnie tam powstają najlepsze kulinarne dzieła, zachwycające wszystkich domowników. To od kuchni rozpoczyna się każdy nowy dzień, niosąc niczym dobrą nowinę zapach aromatycznej, pobudzającej kawy. Nic więc dziwnego, że kuchnia zasługuje na najlepszą oprawę. Płyty ceramiczne z pewnością wpasują się w każdą kuchenną, nowoczesną aranżację. Do wyboru mamy płyty wyposażone w cztery lub dwa pola grzewcze, odpowiednio o szerokości 58 cm i 38 cm, w klasycznej czerni i najmodniejszej bieli.

Nie tylko płyta. Kiedy lepsza będzie kuchenka ceramiczna?

Bardziej tradycyjnym i mniej wymagającym produktem jest kuchenka ceramiczna. Znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie ma technicznych możliwości, czy po prostu potrzeby instalowania mebli w zabudowie. To bardzo dobre rozwiązanie zachowujące wszelkie zalety płyt ceramicznych, zamknięte w zwartej formie. Z pewnością sprawdzi się kiedy poszukujemy zintegrowanej z piekarnikiem kuchni. Wśród bogatej oferty kuchenek ceramicznych znajdziemy również te najmniejsze, dwupalnikowe, ekonomiczne, przenośne modele, które pasują do mniejszych pomieszczeń lub przydadzą się w podróży.

Pełna zalet płyta ceramiczna.

Płyta ceramiczna posiada szereg zalet, których próżno szukać w innych rozwiązaniach. Przede wszystkim wygląda pięknie i z pewnością podkreśli prestiż modernistycznych, kuchennych wnętrz. Jej bezramkowa budowa sprawia wrażenie naturalności i elegancji. Ma idealnie gładką powierzchnię, bez wgłębień charakterystycznych dla klasycznych kuchenek palnikowych, co oznacza że na jej powierzchni nie ma żadnych przestrzeni, w których mogłyby gromadzić się uciążliwe do usunięcia zabrudzenia. Bardzo ważną sprawą w kuchennej krzątaninie jest poczucie bezpieczeństwa. Funkcja "childlock" uniemożliwi uruchomienie płyty przez dzieci. Pola grzewcze nagrzewają się w ciągu kilkunastu sekund, a ciepło nie promieniuje na inne obszary i tuż po wyłączeniu powierzchnia wraca do naturalnej temperatury. Dla jeszcze lepszej kontroli płyty wyposażone są w timer i minutnik.

Płyta grzewcza, ceramiczna odmieni oblicze każdej kuchni.

Płyta grzewcza, ceramiczna to niezwykle efektywne i ekonomiczne rozwiązanie, coraz śmielej wkraczające do naszych domów, wypierając tradycyjne kuchenki palnikowe i zmieniając ostatecznie krajobraz nowoczesnej kuchni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wierzymy, że właśnie tutaj znajdą Państwo idealny i wymarzony produkt.

Wyszukaj