Płyty indukcyjne

Płyty indukcyjne są bezpieczniejsze, bardziej wydajne i szybsze niż tradycyjne kuchenki. Płyty indukcyjne Akpo odznaczają się nowoczesnym wyglądem i funkcjonalnością.

Kategorie produktów

Szerokość

Szerokosc

Dominujący odcień

Kolor dominujący - katalog produktów

Sterowanie

Sterowanie

Oświetlenie

Oświetlenie
Model0505
PIA 6802
Model06
PIA 6804
Model02
PIA 6800 (slider)
4
PIA 6082502/2
PIA 30_2 profil
PIA 3082502/2

Płyty indukcyjne jako alternatywne rozwiązanie do tradycyjnych kuchenek

Obecnie coraz więcej osób korzysta z płyt indukcyjnych. Płyty indukcyjne są coraz częściej wybierane również jako podstawowe wyposażenie przez deweloperów, którzy dbają o wykończenie domów. Na akpo.pl mamy do Państwa dyspozycji płyty indukcyjne, które przypadną do gustu każdej, nawet bardzo wybrednej, osobie.

Płyty indukcyjne, które mamy w naszej ofercie to płyty o różnych rozmiarach. Da się je dostosować do zabudowy, do wysp oraz do małych aneksów kuchennych. W zależności od stylu, w jakim tworzona jest kuchnia oraz w zależności od potrzeb osoby gotującej. Każdy, kto gotuje, ma swoje przyzwyczajenia. Wiele osób uważa, że wystarczą im dwa pola do gotowania, a są też takie osoby, które potrzebują pięciu. W zależności od potrzeb i przyzwyczajeń oferujemy płyty z różną ilością pól. Co istotne płyty oferowane w naszym sklepie są intuicyjne. Nauczenie się ich obsługi i przyzwyczajenie do nowego sposobu gotowania i smażenia nie będzie problematyczne nawet dla osób, które nie przepadają za nowinkami.

Płyta indukcyjna - pomyślmy o zabezpieczeniach

Każda płyta indukcyjna mimo podstawowych najważniejszych funkcji jest wyposażona w dodatkowe rozwiązania. Jeśli w domu są dzieci, warto zainteresować się płytą, która posiada wbudowane zabezpieczenie przed włączeniem przez dzieci. A jeśli zdarza się, że ktoś zapomniał, że wstawił wodę na makaron, warto sprawdzić, czy dana płyta ma funkcje automatycznego wyłączenia. Każdy ten aspekt jest istotny przy wyborze płyty indukcyjnej. Płyta indukcyjna powinna być dopasowana do potrzeb konkretnego gospodarstwa, dlatego zapraszamy do zapoznania się z opisem modeli dostępnych w naszym sklepie.

Kuchnia indukcyjna = zaoszczędzona energia

Kuchnia indukcyjna powinna znaleźć się w każdym mieszkaniu. Warto zmieniać kuchenki gazowe na takie rozwiązanie ze względu na bezpieczeństwo, ale również energooszczędność. Kuchnia indukcyjna to mniejsze koszty, bo pobiera mało prądu. Dodatkowo kuchnia pozwala na szybsze gotowanie.

Kuchenki indukcyjne - szeroki wybór

Sprawdzając kuchenki indukcyjne, warto wziąć pod uwagę miejsce, w którym mają zostać zamontowane. Na akpo.pl kuchenki indukcyjne są różnej szerokości i długości, a ich wygląd pozwala dopasować je do eleganckich i nowoczesnych wnętrz.

Wygląd kuchenek oraz ich wielkość pozwala na zamontowanie ich nawet w niewielkich pomieszczeniach. Kuchenki dzięki swojemu kształtowi i materiałowi, z jakiego zostały wykonane oraz kolorowi sprawiły, że są jednymi z najczęściej wybieranych kuchenek indukcyjnych.

Akpo.pl to miejsce, gdzie eleganckie wzornictwo łączy się z praktycznymi rozwiązaniami, dlatego też kuchenki, które oferujemy, będą nie tylko pasowały do wnętrza, ale też pokochają je osoby, które będą z nich na co dzień korzystały.

Wyszukaj