O nas

FILOZOFIA AKPO – CO NAS WYRÓŻNIA

Naszym priorytetem jest najwyższa jakość oferowanych produktów. Do jej osiągnięcia wykorzystujemy doświadczenie i ekspercką wiedzę naszego zespołu oraz innowacyjne rozwiązania i najnowocześniejsze technologie wykorzystywane w produkcji. To właśnie ciągłe dążenie do doskonałości sprawia, że od lat pozostajemy jednym z liderów wśród producentów okapów.

OKAPY Z HISTORIĄ

Akpo to firma z bogatą tradycją. Historia działalności przedsiębiorstwa rozpoczęła się w 1989 r. w podwarszawskim Izabelinie. Od tego momentu nieustannie rozwijamy się i zmieniamy, by dostarczyć Klientom produkty o najwyższym standardzie wykonania i w największym stopniu odpowiadające ich oczekiwaniom. Pozostajemy przy tym od początku firmą złożoną w 100% z polskiego kapitału.

TECHNOLOGIA BEZ KOMPROMISÓW

Przy produkcji okapów i płyt kuchennych Akpo wykorzystywane są ultranowoczesne technologie i najwyższej jakości materiały. Jednym z wyznaczników działalności przedsiębiorstwa jest ciągłe inwestowanie w specjalistyczne urządzenia i programy. Rygorystyczna polityka jakości potwierdzona została certyfikowanym Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001. Wszystkie produkty spełniają wymagania norm UE i są sygnowane znakiem CE.

ROZWIĄZANIA NAJNOWSZEJ GENERACJI

Biuro oraz zakład produkcyjny firmy zlokalizowane są w miejscowości Sońsk niedaleko Ciechanowa. Na terenie zakładu o powierzchni 5 ha znajdują się m.in. magazyny, lakiernie oraz hale produkcyjne o łącznej powierzchni ponad 5000 m2. To tu, przy pomocy światowej klasy specjalistycznych urządzeń (prasy krawędziowe i młoteczkowe, wycinarki laserowe czy robot spawalniczy 3D), powstają nasze okapy i płyty kuchenne.

ZAUFAJ NAJLEPSZYM EKSPERTOM NA RYNKU

Specjaliści Akpo czuwają nad każdym etapem powstawania produktu. Wszystko zaczyna się od badań rynku, których wyniki przekazywane są do działu R&D. To tu, w fazie projektowania, nowoczesny design łączony jest z innowacyjną technologią. Ostatnim etapem jest produkcja seryjna, którą poprzedzają liczne testy zarówno w laboratorium wewnętrznym jak i specjalistycznych certyfikowanych ośrodkach poza firmą.

AKPO – UZNANA MARKA

Okapy i płyty kuchenne Akpo zostały docenione nie tylko przez Klientów w Polsce, ale też w Europie i poza nią. Sukces naszej firmy na arenie międzynarodowej potwierdza wieloletnia współpraca z największymi firmami z kraju i zagranicy. Obecnie produkty Akpo znajdują się w ofercie wielu różnych sklepów specjalistycznych, hurtowni branżowych i elektro-marketów na całym świecie.

Wyszukaj