Aktualności
Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami, innowacjami technologicznymi i aktualnymi potrzebami naszych klientów. U nas zawsze dużo się dzieje - sprawdź!

WK-9 Crystal Ambiente w konkursie Dobry Wzór!

2021-08-31

Nasz nowy produkt - okap WK-9 Crystal Ambiente zakwalifikowany został do konkursu wzorniczego- Dobry Wzór. Laureatów poznamy już wkrótce. Trzymajcie kciuki!

Szukaj nas na FB i You Tube

2021-08-24

AKPO jako dynamicznie rozwijająca się firma, podąża za zmieniającymi się trendami. Z sukcesem prowadzi konta na Facebooku oraz YouTube. Wszystko po to, aby Klient był na bieżąco z działaniami i produktami marki. Publikacje dotyczą zarówno najnowszych jak i tych sprawdzonych produktów, a kanał  YouTube służy pomocą przy zaprezentowaniu rozwiązań AKPO w ciekawej formie video. Przecież wiadomo, że wizualizacja odgrywa ogromną rolę przy tak ważnych zakupach.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z naszymi nowościami, polub nas na FB (https://www.facebook.com/okapyAkpo) i YouTube (https://www.youtube.com/channel/UCr7ntf0N4zPXYWUn0KhRqiw).

NOWOŚĆ AKPO: okap przyścienny WK-9 Clarus

2021-08-20

Nowoczesność zamknięta w czarnym szkle. Postaw na AKPO, postaw na nowoczesność.

Nowy dzień jest dla nas nowym wyzwaniem. Nieszablonowość i innowacyjność to synonim nowego modelu z najnowszej oferty firmy AKPO. Model WK-9 Clarus posiada sterowanie dotykowe lub za pomocą pilota, dlatego z łatwością dopasujesz stopień filtracji powietrza. Co za tym idzie, intensywność gotowania nie zakłóci twojego spokoju. Oświetlenie ledowe jest zaprojektowane tak, aby oświetlał całe kuchenne pole robocze. Urządzenie powstało z myślą o potrzebach każdej kuchni.

Nasi partnerzy
leroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.png
Newsletter
Podaj adres e-mail, aby otrzymywać newsletter
Social media
Dołącz do nas i bądź zawsze na bieżąco
Kontakt
Akpo s.j.
ul. Łąkowa 10
05-080 Izabelin-Laski

Zakład produkcyjny
ul. Ciechanowska 26
06-430 Sońsk
Copyright © Akpo
Projekt i realizacja: web-director