Aktualności
Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami, innowacjami technologicznymi i aktualnymi potrzebami naszych klientów. U nas zawsze dużo się dzieje - sprawdź!

Okap kominowy WK-9 Feniks Glass - precyzja w oczyszczaniu powietrza

2016-06-09
Spełniając najwyższe standardy i oczekiwania klientów, Akpo proponuje kolejny zaawansowany model w swojej ofercie. Najnowszy okap rodzimego producenta to połączenie sprawdzonej techniki i funkcjonalności z udanym wzornictwem, które czerpie wzorce z praktycznego i zarazem ponadczasowego minimalizmu. Stalowo-czarny okap Feniks z wykończeniem szklanym idealnie komponował się będzie w dużych i przestrzennych kuchniach. I nie tylko od strony stylistycznej, ale również ze względu na fakt, że wydajność modelu osiąga maksymalnie 650 m3/h, co pozwala z łatwością oczyścić powietrze w dużym pomieszczeniu. Co ważne, okap emituje w trybie najwyższym dźwięk o natężeniu zaledwie 54 dB(A). Zastosowano w nim energooszczędne światło LED, idealnie rozświetlające blat z płytą grzewczą. Model dostępny jest również w formie bardziej ekonomicznej – WK-4 Feniks.

Okap kominowy WK-4 Venus Eco - efektywne pochłanianie

2016-06-09
Urządzenie łączy przy tym aspekty efektywnej pracy z wyszukanym wzornictwem. Parametry są główną zaletą okapu WK-4 Venus Eco (ekonomicznego wariantu popularnego modelu Venus) – dzięki połączeniu dużej wydajności, rzędu 400 m3/h, z dobrym zapleczem technicznym (dotyczy zarówno technologii produkcji, jak i użytych podzespołów), okap jest idealną propozycją dla szukających dobrego stosunku jakości względem ceny oraz nowoczesnego wzornictwa. Do urządzenia producent dołączył efektywne oświetlenie halogenowe, idealnie rozpraszające światło nad płytą kuchenną. Na uwagę zasługują panel sterowania z przyciskami, a także pilot zdalnego sterowania, który zwiększy komfort obsługi okapu.

Okap przyścienny Kastos - ten okap stylu doda

2016-06-09
Model Kastos to rozwiązanie ekonomiczne, a przy tym ciekawie zaprojektowane. Zastosowano z nim czarną obudowę wykonaną ze szkła oraz stalowe wykończenia. Projekt stylistyczny dopełnia elektroniczny panel sterowania. Model pozwala oczyścić 450 m3/h powietrza przy małej emisji hałasu. Producent zastosował w nim także oświetlenie halogenowe, które jest przydatne zarówno podczas gotowania, jak i do oświetlenia nastrojowego kuchni. Do modelu dołączono pilot zdalnej obsługi.
Nasi partnerzy
leroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.png
Newsletter
Podaj adres e-mail, aby otrzymywać newsletter
Social media
Dołącz do nas i bądź zawsze na bieżąco
Kontakt
Akpo s.j.
ul. Łąkowa 10
05-080 Izabelin-Laski

Zakład produkcyjny
ul. Ciechanowska 26
06-430 Sońsk
Copyright © Akpo
Projekt i realizacja: web-director