Aktualności
Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami, innowacjami technologicznymi i aktualnymi potrzebami naszych klientów. U nas zawsze dużo się dzieje - sprawdź!

Okap WK-9 Helios III - stylowe oczyszczanie powietrza

2016-06-09
Wykonanie modelu ze stali nierdzewnej oraz czarnego hartowanego szkła nadaje modelowi niepowtarzalny wygląd. Producent wyposażył okap skośny w pochłanianie szczelinowe, nowoczesny panel sterowania z wyświetlaczem, a także opcję recyrkulacji. Dodatkowo zastosowano aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy. Okap dysponuje również oświetleniem typu LED. Dołączony jest również pilot do zdalnej obsługi urządzenia.

Okap WK-9 Sirius - na skos!

2016-06-09
Nowym modelem w portfolio firmy Akpo jest Sirius. Charakteryzuje się skośnym kształtem, a także precyzyjnym wykonaniem ze szczotkowanej stali nierdzewnej ze szklanym wykończeniem. To nadaje mu wyjątkowy wygląd, który z pewnością komponować będzie się w kuchni. Okap kominowy wyposażony jest w pochłanianie szczelinowe z bardzo dużą wydajnością – 800 m3 na godzinę (w sprzedaży jest również model z wydajnością 650 m3/h). Model Sirius ma również funkcję recyrkulacji. Zastosowano w nim także aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy, który nadaje się do wielokrotnego użytku. Warto również dodać, że regulowana wysokość komina pozwoli optymalnie dopasować rozmiar do każdego pomieszczenia kuchennego. System mocowania filtrów węglowych jest bardzo ergonomiczny. Sterowanie odbywa się dzięki nowoczesnemu, dotykowemu panelowi z wyświetlaczem. Dodatkowo producent wyposażył sprzęt w pilot do zdalnej obsługi. W okapie zastosowano energooszczędne światło LED, które podświetli obszar roboczy wraz z płytą grzewczą.
Nasi partnerzy
leroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.png
Newsletter
Podaj adres e-mail, aby otrzymywać newsletter
Social media
Dołącz do nas i bądź zawsze na bieżąco
Kontakt
Akpo s.j.
ul. Łąkowa 10
05-080 Izabelin-Laski

Zakład produkcyjny
ul. Ciechanowska 26
06-430 Sońsk
Copyright © Akpo
Projekt i realizacja: web-director