Aktualności
Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami, innowacjami technologicznymi i aktualnymi potrzebami naszych klientów. U nas zawsze dużo się dzieje - sprawdź!

Firma Godna Zaufania

2021-08-20
Z przyjemnością informujemy, że po raz pierwszy zdobyliśmy certyfikat „Firmy godnej zaufania”. Dokument przyznawany jest przedsiębiorstwom cechującym się nienaganną opinią wśród klientów i kontrahentów. Jest to niezmiernie ważne, ponieważ tworzymy produkty dla klientów i zmyślą o nich. Komunikacja i zaufanie jest istotna przy budowaniu długookresowych relacji. Dziękujemy!

Pierwsza kuchnia - pierwszy okap od AKPO

2021-08-17
Aranżacja pierwszej własnej kuchni może stać się Twoją fantastyczną przygodą. Zastanawiając się nad wykończeniem „serca domu” należy wziąć pod uwagę pewne czynniki i postawić je za pewnik. Odpowiednie usytuowanie np. blatu roboczego względem całej kuchni czy okapu względem blatu kuchennego. Wydawać by się mogło, że jest to oczywiste, lecz nie każdy o tym wie. Dowiedź się jak urządzić swoją kuchnie w stylu AKPO.

Planuj, analizuj, przewiduj - WYBIERAJ

Planowanie remontu czy wykończenia kuchni należy zacząć od rozrysowaniu planu pomieszczenia
i uwzględnieniu na nim najważniejszych elementów. Zaznacz miejsca na sprzęt AGD, zlewozmywak
i meble. Miej na względzie to, że okap nad płytą indukcyjną powinien znajdować się na wysokości
co najmniej 60 cm. Natomiast w przypadku kuchenki gazowej należy zachować minimalny odstęp wynoszący 75 cm.

PAMIĘTAJ, że w kuchni spędza się dużo czasu. Poza przygotowaniem posiłku, jest to miejsce wspólnych rozmów i spożywania posiłków. Coraz częściej kuchnie łączy się z salonem.
W takim przypadku, dwa pomieszczenia muszą tworzyć spójną całość. Odpowiedni styl zapewni równowagę i spowoduje, że całe mieszkanie nabierze charakteru.

WYBIERAJ praktyczność i estetykę. Idealną odpowiedzią na te potrzeby będzie seria okapów PRO
od AKPO. Wykonane w taki sposób, aby tworzyły wizualny, designerski akcent pomieszczenia.
Gdy pomiędzy pomieszczeniami stoi wyspa, zaplanuj okap wyspowy taki jak WK-9 ISLA FENIKS SLIM GLASS, WK-10 CORAL.
Gdy zmagasz się z małą kuchnią, są na to rozwiązania. Mniej znaczy więcej. Funkcjonalność w takim przypadku to konieczność. Rozmieszczenie wyglądać będzie inaczej, lecz na takiej powierzchni nie może zabraknąć okapu. Doskonałą propozycją w tej sytuacji jest okap podszafkowy. Pamiętaj aby moc pochłaniania była adekwatna do Twoich potrzeb. Nie każdy potrzebuje wysokiej mocy.
Na rynku jest wiele produktów i niełatwo jest wybrać złoty środek. AKPO, to marka, która rozumie potrzeby Klientów. W szerokim asortymencie, każdy znajdzie coś dla siebie. Ze względu na funkcje, które pełni okap -  jest niezbędnikiem w każdej kuchni. Pochłaniając zapachy, oczyszcza powietrze, zapobiega osadzaniu się brudu, rozwoju bakterii i grzybów. Wpływa to korzystnie na nasze samopoczucie oraz trwałość mebli.

Pamiętaj – sprzęt AGD ma służyć na lata. Wybierz idealny dla Ciebie!
 

WK-10 Ellipse

2021-08-04
Oryginalny, elegancki

Urządzasz kuchnie i nie wiesz na jaki okap się zdecydować? Postaw na WK-10 Ellipse. Sterowanie elektroniczne Soft-Touch nigdy wcześniej nie było tak przyjemne. Seria okapów
WK-10 Ellipse jest na to najlepszym dowodem. To elegancja połączona z funkcjonalnością.


Okap Ellipse robi wrażenie. Sterowanie Soft-Touch jest stworzone dla ludzi, którzy lubią własnoręcznie zarządzać urządzeniem. Wyposażony w trzy tryby intensywności okap przypadnie do gustu miłośnikom mniejszych i większych kuchennych rewolucji. Jego wymiary sprawdzą się w każdej kuchni. Począwszy od małej, po duże otwarte kuchnie połączone z salonem. Idealnym miejscem do umiejscowienia tego urządzenia będzie wyspa. Nie jest to natomiast jedyne miejsce. Nad kuchenką znajdującą się bliżej ściany, też sprawdzi się doskonale. Jest połączeniem prostoty z nowoczesnością. Oryginalny kształt sprawia, że będzie ciekawym wykończeniem pomieszczenia. Materiał, z którego jest wykonany, jest łatwy w utrzymaniu. To funkcjonalność i sprawność na lata.
Okap wyposażony został w timer oraz pilot. To ułatwienie codziennych czynności, szczególni, gdy liczy się dla Ciebie każda minuta. Okap posiada również oświetlenie typu LED. Zastosowanie LEDÓW jest ogromnie ważne przy tych urządzeniach. Jest przede wszystkim bardziej ekologiczne i efektywne. Należy wspomnieć, że jego czas eksploatacji jest wydłużony. Przy takim oświetleniu, praca w kuchni jest wręcz radością.
 AKPO wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów ułatwiając im codzienne funkcjonowanie w kuchni. 
WK-10 Ellipse to:
- Sterowanie Soft-Touch
- Timer i pilot do zdalnego sterowania
- Energooszczędne oświetlenie LED,
- Maksymalna wydajność okapu 449 m3/h
 
Nasi partnerzy
leroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.png
Newsletter
Podaj adres e-mail, aby otrzymywać newsletter
Social media
Dołącz do nas i bądź zawsze na bieżąco
Kontakt
Akpo s.j.
ul. Łąkowa 10
05-080 Izabelin-Laski

Zakład produkcyjny
ul. Ciechanowska 26
06-430 Sońsk
Copyright © Akpo
Projekt i realizacja: web-director