Aktualności
Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami, innowacjami technologicznymi i aktualnymi potrzebami naszych klientów. U nas zawsze dużo się dzieje - sprawdź!

Targi Mińsk 2018

2018-09-27
Nasze stoisko na tragach Mebel 2018 jak zwykle cieszyło się ogromną popularnością. 
To zasługa wspaniałych produktów oraz przepysznych naleśników serwowanych przez naszego kucharza celebrytę wink

Materaiał Telewizji Biznes z tego wydarzenia znajdą Państwo w zakładce Filmy. 

Okap wyspowy WK-10 Isla Balmera

2018-09-05

Nowy model w ofercie firmy Akpo to okap WK-10 Isla Balmera. Jest to konstrukcja wyspowa, która nie tylko doskonale prezentuje się w kuchennej zabudowie, ale przede wszystkim pracuje wydajnie i komfortowo.

 

Niebanalna, cylindryczna konstrukcja okapu ma średnicę 40 cm. Została w całości zaprojektowana i wykonana w firmowej fabryce z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań technicznych i nowoczesnych urządzeń, takich jak wycinarki laserowe, roboty spawalnicze 3D czy automaty do szlifowania. Wykończenie w stali inox idealnie współgra z aranżacją nowoczesnej kuchni. Urządzenie może pracować zarówno w trybie pochłaniacza, jak i wyciągu. Sterowane jest dotykowo dzięki wygodnemu w obsłudze panelowi Soft Touch. Obsługuje 4 zakresy prędkości (w tym funkcję Boost) i zostało wyposażone w timer. Atutem okapu WK-10 Isla Balmera jest także jego duża wydajność, którą zapewnia solidny silnik. Dzięki niemu okap może pochłaniać nawet 800 m3/h, a więc sprawdzi się nawet w dużej, przestronnej kuchni. Urządzenie wyposażone jest w filtr przeciwtłuszczowy wykonany ze stali nierdzewnej. W konstrukcji okapu zastosowano też energooszczędne oświetlenie LED. W zestawie z urządzeniem znajduje się pilot zdalnego sterowania.

Okap przyścienny WK-4 Sigma Eco

2018-04-27

Klasyczne bryły czy kolory wcale nie muszą być monotonne. Dlatego też wprowadziliśmy na rynek czarny okap przyścienny ze stalowym elementem dekoracyjnym na froncie.

 

Model WK-4 Sigma Eco choć ma klasyczną konstrukcję i popularny kolor wyróżnia się wieloma ważnymi rozwiązaniami. Sigma to przede wszystkim urządzenie, które może wyróżnić pomieszczenie kuchenne, nadając mu nowoczesnej nuty, właśnie wspomnianym detalem zdobniczym. Nieregularność owej dekoracji, połączona z czarnym frontem okapu pozwalają stworzyć ciekawy efekt wizualny, pasujący do większości wnętrz i wnoszący lekka świeżość. Okap WK-4 Sigma sprawdzi się małych i średnich kuchniach, oczyszcza bowiem 450 m3 powietrza w ciągu godziny. Warto wspomnieć o jego cichej eksploatacji – poziom hałasu urządzenia przy normalnej pracy osiąga 51 dB(A) i wzrasta do 61 dB(A) przy biegu najwyższym. Urządzenie ma trzystopniowy zakres prędkości, który w zależności od warunków panujących nad płytą, możne wygodnie zmienić z poziomu intuicyjnego panelu sterowania typu Soft-Touch. Posiada też ekonomiczne i zarazem ekologiczne oświetlenie LED.

Nasi partnerzy
leroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.png
Newsletter
Podaj adres e-mail, aby otrzymywać newsletter
Social media
Dołącz do nas i bądź zawsze na bieżąco
Kontakt
Akpo s.j.
ul. Łąkowa 10
05-080 Izabelin-Laski

Zakład produkcyjny
ul. Ciechanowska 26
06-430 Sońsk
Copyright © Akpo
Projekt i realizacja: web-director