Aktualności
Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami, innowacjami technologicznymi i aktualnymi potrzebami naszych klientów. U nas zawsze dużo się dzieje - sprawdź!

Okap przyścienny Saturn - szykownie, w klasycznym stylu

2018-03-29

Najnowszy model  to połączenie klasycznej bryły i formy z wyjątkowym, efektownym wykonaniem.

Okap Saturn łączy bowiem czarną blachę malowaną proszkowo ze szklanym frontem w tym samym kolorze. Takie zestawienie znakomicie sprawdzi się w każdym niemal stylu kuchni. Okap Saturn to przy tym kolejny elegancki okap przyścienny Akpo, w którym tradycyjna konstrukcja łączy się z minimalistycznym designem oraz wysokimi parametrami technicznymi. W efekcie otrzymujemy wydajny, a przy tym łatwy w obsłudze produkt. Urządzenie ma pięciostopniowy zakres prędkości, który w zależności od warunków panujących nad płytą, możne wygodnie zmienić z poziomu intuicyjnego panelu sterowania dotykowego (touch control). Wystarczy więc delikatnie dotknąć opuszkiem palca dany piktogram umieszczony na froncie wykonanym z szkła hartowanego, by urządzenie zmieniło swoje parametry pracy. Z panelu można też wybrać oświetlenie liniowe LED (4 W), które w sposób efektowny ale i energooszczędny oświetla blat z płytą. Poziom hałasu urządzenia przy normalnej pracy osiąga 51 dB(A) i wzrasta do 61 dB(A) przy biegu najwyższym. Okap jest przy tym bardzo wydajny i oszczędny – oczyszcza bowiem 450 m3 powietrza w ciągu godziny, pobierając przy tym zaledwie 144 W. Szerokość okapu to 60 cm.

Okap przyścienny WK-9 Omega Z nutą nowoczesności

2018-03-01

Wk-9 Omega to reprezentant klasycznych okapów kominowych. Jednak model przykuwa uwagę dość ciekawym akcentem wzorniczym, tj. stalową dekoracją zastosowaną na froncie.
Dzięki temu, urządzenie idealnie wpisze się także w nowoczesne wnętrza, w których ceni się każdy niemal detal. Okap o szerokości 60 cm pracuje w klasie energetycznej D i ma ledowe oświetlenie liniowe. Dodatkowo, nad wspomnianą dekoracją, zastosowano sterowanie elektroniczne z dotykowymi przyciskami. Klienci mogą aktywować 3 prędkości pracy, a także funkcję timer. Do urządzenia dołączony jest także pilot zdalnego sterowania. Maksymalna wydajność urządzenia to 450 m3/h. Okap może pracować zarówno w trybie pochłaniacza, jak i wyciągu.

Okap sufitowy WK-9 Sky Kompozycja idealna

2018-02.01
WK-9 Sky to wyjątkowo nowoczesny okap do zabudowy sufitowej. Jego szklana tafla okazale się prezentuje, stając się przy tym źródłem czystego powietrza w kuchni.
 Oprócz walorów estetycznych, do których nawiązuje sama nazwa Sky (z ang. niebo), urządzenie ma szereg zalet technicznych. Bez wątpienia jedną z nich jest zastosowana turbina zewnętrzna, którą można zamontować z dala od pomieszczenia kuchennego, dzięki czemu praca okapu jest całkowicie wyciszona. Dodatkowo model sufitowy Akpo jest wyjątkowym źródłem światła w pomieszczeniu i poza sferą doświetlenia wpływa także na postrzeganie całego pomieszczenia, panujący w nim nastrój. Model jest przy tym bardzo estetycznie wykonany i miłośnicy „technowinek” bez wątpienia odnajdą w nim bogate uzupełnienie nowoczesnej kuchni. Na okap zwrócą też bez wątpienia uwagę wymagający klienci, ceniący nowoczesny wygląd i ład przestrzenny. Atutem okapu Sky jest także jego duża wydajność. Może on pochłaniać nawet 850 m3/h .W zestawie producent dołączony jest pilot zdalnego sterowania oraz filtry aluminiowe wielokrotnego użytku. Okap po zamontowaniu ma wysokość zaledwie 15 cm i dostępny jest w wykończeniu inox.
 
Nasi partnerzy
leroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.png
Newsletter
Podaj adres e-mail, aby otrzymywać newsletter
Social media
Dołącz do nas i bądź zawsze na bieżąco
Kontakt
Akpo s.j.
ul. Łąkowa 10
05-080 Izabelin-Laski

Zakład produkcyjny
ul. Ciechanowska 26
06-430 Sońsk
Copyright © Akpo
Projekt i realizacja: web-director