Aktualności
Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami, innowacjami technologicznymi i aktualnymi potrzebami naszych klientów. U nas zawsze dużo się dzieje - sprawdź!

Okap przyścienny WK-9 Rodos - styl pragmatyzmu

2016-06-09
Z elektronicznego panelu sterowania użytkownicy mogą wybrać trzy tryby zasysania o maksymalnej wydajności od 650 lub 850 m³/h, dopasowane do aktualnych parametrów w pomieszczeniu. Co ważne, do modelu dołączony został pilot zdalnej obsługi, który daje możliwość włączenia lub wyłączenia urządzenia z kilku metrów, np. kiedy użytkownik okapu siedzi z rodziną przy kuchennym stole. Model wyposażono w energooszczędne oświetlenie LED. Innym istotnym atutem nowego okapu Akpo jest jego wykończenie, dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. W praktyce pozwala to zachować elegancki i bardzo spójny efekt w kuchni niezależnie od jej wystroju.

Okap przyścienny WK-9 Paros - gdy liczy się klasa... nie tylko energetyczna

2016-06-09
Charakterystyczną cechą modelu WK-9 Paros jest elegancka, czarna obudowa. Warto przypomnieć, że model wchodzi w skład popularnej na rynku serii WK-9. Okap z tej linii to sprzęt proponowany zarówno do kuchni o średniej, jak i dużej kubaturze pomieszczenia. Może oczyszczać powietrze z wydajnością 820 m3/h. Na szczególną uwagę zasługuje w modelu WK-9 Paros wysoka klasa efektywności energetycznej: A. Jest ona ważna nie tylko ze względów ekologicznych, ale także czysto technicznych. Obcujemy bowiem z modelem o wyższym standardzie i lepszej jakości. Producent zastosował w najnowszym modelu sterowanie elektroniczne z funkcją timera. Do okapu dołączono także pilota do bezprzewodowej obsługi i zainstalowano oświetlenie LED, dodatkowo zwiększające efektywność energetyczną urządzenia.

Okap wyspowy WK-4 Persei Eco - praktyczny asystent gotowania

2016-06-09
Atutem jest uniwersalne i zarazem ponadczasowe wzornictwo, oparte na klasycznym połączeniu stali nierdzewnej i szkła. Jeden z nowszych modeli marki Akpo wyposażono przy tym w bogate zaplecze techniczne. Zaliczymy do niego wydajność pracy silnika, pozwalającą oczyszczać 400 m3/h. Okap polecany jest więc do standardowych kuchni, a przy tym stylowych. Dodatkową zaletą jest elektroniczny panel sterowania z przyciskami. Dzięki niemu użytkownik może wybrać kilka poziomów pracy. Producent zamontował halogenowe oświetlenie.
Nasi partnerzy
leroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.png
Newsletter
Podaj adres e-mail, aby otrzymywać newsletter
Social media
Dołącz do nas i bądź zawsze na bieżąco
Kontakt
Akpo s.j.
ul. Łąkowa 10
05-080 Izabelin-Laski

Zakład produkcyjny
ul. Ciechanowska 26
06-430 Sońsk
Copyright © Akpo
Projekt i realizacja: web-director