Aktualności
Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami, innowacjami technologicznymi i aktualnymi potrzebami naszych klientów. U nas zawsze dużo się dzieje - sprawdź!

Okap przyścienny WK-9 Andros - przyzwoite wzornictwo, przystępne cenowo

2016-06-09
Taki z pewnością jest nowy model WK-9 Andros marki Akpo, dostępny w dwóch kolorach. Wyznacznikiem produktów polskiej marki jest to, że po pierwsze: dobrze się prezentują i są łatwe w instalacji, a po drugie: konsument nie musi poruszać się w górnych rejestrach cenowych, aby obcować z dobrze wykonanym okapem. Do tych cech z pewnością należy dodać jeszcze jeden aspekt – modele marki Akpo mają przyzwoite parametry techniczno-funkcjonalne. Świadczą o tym zastosowane w WK-9 Andros elektroniczne sterowanie dotykowe, oświetlenie LED, a także solidny silnik o maksymalnej prędkości turbin 650 m3/h. Nowoczesny wygląd frontu w kolorze bieli lub czerni zapewniło szklane wykończenie powierzchni.

Okap wyspowy WK-8 Isla Feniks Glass - stylowo i praktycznie

2016-06-09
Urządzenie o maksymalnej wydajności 650 m3/h emituje dźwięk o natężeniu 54 dB(A). Pozwala efektywnie oczyszczać powietrze w krótkim czasie i w wyjątkowo komfortowych warunkach. Obudowa wykonana została ze stali nierdzewnej, wykończonej czarnym, eleganckim szkłem. Owej elegancji dodaje również elektroniczny dotykowy panel sterowania, pozwalający w szybki sposób regulować pracę modelu. Ponadto producent wyposażył go w wyświetlacz. W okapie zastosowano aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy, który szybko i efektywnie można myć w zmywarce. W wyposażeniu produktu znalazł się pilot zdalnej obsługi. Moc całkowita okapu to 280 W. Szerokość urządzenia wynosi 90 cm.

Okap wyspowy WK-10 Figur - klasowo... najlepszy

2016-06-09
Od strony parametrów i liczb spełnia rygorystyczne normy i jest dzięki temu nie tylko proekologiczny, ale i niezwykle ekonomiczny. Z ciekawą stylistyką urządzenia łączą się bardzo nowoczesny kształt obudowy oraz ciekawy sposób montażu do sufitu za pomocą wyjątkowych mocowań. Metalowe linki można swobodnie regulować, dostosowując długość zwisu do powierzchni roboczej (dodatkowy atut modelu). Okap WK-10 Figur to obecnie jedna z najbardziej zaawansowanych pozycji w ofercie firmy Akpo. Turbina pracuje w klasie energetycznej A, co przyczynia się do energooszczędności okapu podczas codziennej pracy. Na obudowie zastosowano panel sterowania z elektronicznymi przyciskami. Dzięki nim użytkownik może wybrać 3 prędkości pracy, a także funkcję Timer 15 min. Ponadto okap ten jest wyjątkowo efektywny i skuteczny z racji maksymalnej wydajności – urządzenie może oczyścić nawet 600–900 m3/h. Zaletą okapu jest także energooszczędne oświetlenie LED. Okap w wersji pochłaniacza dostępny jest w kolorze białym lub czarnym.
Nasi partnerzy
leroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.pngleroy-merlin.pngmerkury.pngmorele.pngswiat_okapow.pngelectro.pngavans.pngmedia_expert.png
Newsletter
Podaj adres e-mail, aby otrzymywać newsletter
Social media
Dołącz do nas i bądź zawsze na bieżąco
Kontakt
Akpo s.j.
ul. Łąkowa 10
05-080 Izabelin-Laski

Zakład produkcyjny
ul. Ciechanowska 26
06-430 Sońsk
Copyright © Akpo
Projekt i realizacja: web-director