Okapy ekonomiczne

Okapy ekonomiczne to dowód na to, że wysoka jakość wykonania może iść w parze z wydajnością. Zaprojektowane tak, aby ich użytkowanie było prawdziwą przyjemnością.

Kategorie produktów

Szerokość

Szerokosc

Dominujący odcień

Kolor dominujący - katalog produktów

Sterowanie

Sterowanie

Oświetlenie

Oświetlenie
Rondo Turbo
WK-5 Rondo Turbo
WK-5 Soft 60 biały
WK-5 Soft
WK-5 Elegant turbo 50 biały(2)
WK-5 Elegant Turbo
Elegant
WK-3 Elegant

Okap ekonomiczny - połączenie jakości z wydajnością

Każde pomieszczenie, w którym przygotowuje się posiłki, potrzebuje urządzenia będącego w stanie wychwycić niepotrzebne zapachy. Okap ekonomiczny to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy lubią przesiadywać w kuchni i jednocześnie nie musieć użerać się z wielogodzinną wonią czosnku lub innej charakterystycznej przyprawy unoszącą się w powietrzu. Dzięki współpracy inżynierów i projektantów, okap ekonomiczny będzie służyć Ci przez wiele lat, jednocześnie stając się niezwykle łatwym i przystępnym w użytkowaniu urządzeniem.

Okapy ekonomiczne - szeroki wybór

Już od wielu lat kuchnia przestała być tylko i wyłącznie pomieszczeniem do gotowania, ale także miejscem do spędzania czasu z najbliższymi, zarówno na co dzień, jak i w czasie spotkań z przyjaciółmi. Dlatego też okapy ekonomiczne nie mogą stanowić wartości tylko i wyłącznie użytkowej, aby przebywanie w kuchni mogło być przede wszystkim przyjemnością, a nie obowiązkiem. Zespół projektantów zadbał o to, żeby klienci mieli możliwość wybrać okapy ekonomiczne oferowane przez naszą firmę w różnych kształtach, zarówno okrągłych, jak i prostokątnych.

Do jakiej kuchni będzie pasować ekonomiczny okap?

Jak już wcześniej zostało wspomniane, ekonomiczny okap musi spełniać także wymagania wizualne. Oprócz różnych kształtów, firma daje możliwość wyboru kolorystyki odpowiadającej potrzebom klienta. W przypadku poszukiwania neutralności bądź minimalizmu w kuchni, najczęściej wybieranymi rozwiązaniami są biel, szarość, oraz brąz. Niektórzy szukają większej ekstrawagancji, która w przekroju całego pomieszczenia będzie się idealnie komponować. Dla takich osób powstały inne linie kolorystyczne, nazywane lakierami antycznymi. Miedź, złoto lub popiel znajdą wiele przychylnych głosów, przede wszystkim przy wcześniejszym zaprojektowaniu kuchni w określonym, wyrazistym stylu.

Okap ekonomiczny - parametry techniczne

Wrażenie wizualne są na najwyższym poziomie, jednak to samo tyczy się również wydajności i efektywności urządzenia. Okap ekonomiczny powinien charakteryzować łatwością użytkowania przy jednoczesnej najwyższej jakości. Wydajność oraz moc okapu idzie w parze z relatywnie niskim poziomem decybeli wytwarzanym przez okap ekonomiczny. Innymi słowy - powietrze zostanie pochłonięte bez konieczności zakrywania uszu w celu zagłuszenia urządzenia. Wydajność nominalna turbiny wynosi 320 m3/h, natomiast ogólna moc okapu to 84 W.

Wyszukaj